WYLEWKI, POSADZKI ANHYDRYTOWE WOLPLAN®

Lubelskie, Płd. Mazowsze, Świętokrzyskie, Podkarpacie

Najlepsze posadzki do zdrowego domu. Wylewki anhydrytowe Wolplan® nie zawierają gipsu poreakcyjnego z odsiarczania spalin, a także nie zawierają plastyfikatorów i ulepszaczy, które powodują zwiększoną emisję LZO. W Polsce wylewki Wolplan są wytwarzane przez jednego producenta, co ułatwia utrzymanie dobrej i niezmiennej jakości.

Rodzaje wylewek anhydrytowych Wolplan®

Wylewka anhydrytowa WOLPLAN® CA

Syntetyczna anhydrytowa wylewka Wolplan CA jest wytwarzana z anhydrytu pozyskiwanego w procesach przetwarzania minerału zwanego fluorytem. Jest stabilna. Ma bardzo dobre właściwości techniczne: wytrzymałość, przewodzenie ciepła. Jest całkowicie bezpieczna, zarówno w trakcie wbudowywania jak i użytkowania. Posiada certyfikat Emicode EC1 PLUS (najwyższy stopień). Wylewka Wolplan CA podczas wiązania wytwarza mleczko anhydrytowe, które jest luźno związane z właściwą warstwą posadzki. Dlatego przed rozpoczęciem prac okładzinowych wymaga szlifowania.

Wylewka anhydrytowa WOLPLAN GENEO®

Najczęściej wybierana. Bezpieczna, nowoczesna i naturalna. Wyróżnia się w pełni ekologicznym spoiwem – naturalnym anhydrytem. Biała barwa skały świadczy o tym, że anhydryt ma wysoką klasę czystości. Brak szkodliwych dodatków chemicznych potwierdzają systematyczne badania, prowadzone przez niezależne laboratoria i przyznany na ich podstawie najwyższy stopień certyfikatu EMICODE EC1 PLUS.

Posadzka wykonana z wylewki Wolplan Geneo® podobnie jak CA ma bardzo dobre parametry techniczne: wytrzymałość, przewodzenie ciepła i równą powierzchnię, zgodną z stosowaną w Polsce normą DIN 18202. W tarkcie wiązania Geneo nie wytwarza mleczka anhydrytowego i nie wymaga szlifowania, ani prac przygotowawczych przed okładzinowaniem płytkami ceramicznymi i kamieniem. W przypadku innych okładzin decyzję o przygotowaniu położa podejmuje wykonawca.

Wylewka anhydrytowa WOLPLAN QE®

Specjalna wylewka na bazie anhydrytu naturalnego wchodząca w skład systemu Roth Quick-Energy Tacker. To najcieńszy system ogrzewania podłogowego na rynku – 6 cm włącznie z systemową płytą styropianową. System może być stosowany w nowych budynkach oraz przy adaptacjach i renowacjach w przypadku, gdy brakuje wysokości.

Anhydrytowa wylewka Wolplan QE®, to tylko 2 cm ponad elementem grzewczym. Jest to minimalna grubość wylewki na ogrzewaniu podłogowym i także dzięki temu ma ona bardzo niski opór cieplny. Z uwagi na mniejszą masę może być stosowana na stropach drewnianych w budynkach szkieletowych i w drewnianych domach prefabrykowanych.

Wylewka anhydrytowa Wolplan Geneo®

To najbardziej bezpieczna wylewka na rynku. Do zdrowego domu polecamy certyfikowane kleje

Jaki klej na wylewki anhydrytowe? Sprawdź

WYLEWKI POSADZKI ANHYDRYTOWE - CENA ZA 1M2 NA INDYWIDUALNE ZAPYTANIE

  *Powierzchnia wylewki w m2 (minimum logistyczne 120m2)

  * Pole wymagane

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu złożenia oferty / realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

  Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.

  NASZE REALIZACJE

  WOJA Budownictwo Ekologiczne Andrzej Wojcieszuk

  Tam już są domy z naszymi jastrychami

  Lublin, Puławy, Chełm, Lubartów, Łęczna, Zamość, Włodawa, Łuków, Hrubieszów, Biłgoraj, Żyrzyn, Świdnik, Kock, Niemce, Wierzbica, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski,  Kraśnik, Urzędów, Garbów, Tomaszów Lubelski,

  Kielce, Sandomierz, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Bilcza, Stalowa Wola, Morawica, Dyminy, Miedziana Góra, Opatow, Sadowie, Dwikozy, Lipnik, Brody,

  Rzeszów, Kolbuszowa, Dębica, Stalowa Wola, Rymanów, Mielec, Jarosław, Jasło, Krosno, Mielec

  Tarnów, Wieliczka, Kraków, Skała

  Radom, Zwoleń, Lipsko, Jedlnia Lotnisko