Panele winylowe do kuchni, salonu…

Kolekcja wineo 400

…zawiera 18 dekorów paneli drewnianych – wood, 12 dekorów paneli drewnianych w formacie XL – wood XL i 10 dekorów kamiennych w formacie płytek – stone. Podłoga wineo 400 jest przeznaczona do prywatnego domu lub mieszkania, a także mniej obciążonych pomieszczeń publicznych. Panele i płytki wineo 400 idealnie nadają się do salonu, jadalni, sypialni, kuchni czy łazienki — żywe dekory drewniane odznaczają się autentycznością i tworzą przytulną atmosferę w domu, którą dopełniają dekory kamienne.

WOOD

Wizualizacja paneli montowanych na klej

Kolekcja wineo 400 – wood, wood XL oraz stone jest produkowana w 3 wariantach montażu:

Każdy rodzaj montażu, to różne wymiary paneli bądź płytek, np. wymiary paneli wood montowanych na klej wynoszą 1200 x 180 x 2 mm, w systemie Connect 1212 x 187 x 4,5 mm, a Multi-Layer 1222 x 182 x 9 mm. Szczegóły w dokumentach technicznych do pobrania (na dole strony).

Montaż na klej – podłoga o grubości 2 mm.

Jeśli wymagana jest najwyższa funkcjonalność na ogrzewaniu podłogowym, czy odporność podłogi na wilgoć w kuchni, czy w łazience oraz wytrzymałość na zniszczenie, najlepiej wybrać podłogę wineo 400 do klejenia. Przytwierdzona na stałe do podłoża,  nie przemieszcza się. Ma bardzo niski opór cieplny i znakomicie sprawdzi się na ogrzewaniu podłogowym.

Montaż na click w systemie łączenia Connect – podłoga o grubości 4,5 mm.

Elastyczna podłoga winylowa do montażu na click lub z dostępną osobno matą wyciszającą silent COMFORT w technologii podłogi pływającej. Mata silent COMFORT niweluje niewielkie nierówności podkładu. System łączenia Connect gwarantuje szybki i czysty montaż. Panele i płytki  z tym systemem można montować samodzielnie. Jednakże w takim przypadku za zakupiony materiał na podłogę trzeba zapłacić 23% Vat.

Podłoga Multi-Layer montowana na click w systemie łączenia LocTec® – podłoga o grubości 9 mm.

Jest to podłoga winylowa na płycie nośnej HDF-Aqua-Protect®. Jest odpowiednia do renowacji i pomieszczeń wilgotnych. Panele i płytki mają zintegrowaną matę wyciszająca Sound-Protect®, która optymalizuje akustykę w pomieszczeniu i niweluje niewielkie nierówności podłoża. Montaż jest łatwy – podobnie jak podłogi z systemem łączenia Connect, ale przy zakupie materiału z usługą montażu, do ceny netto, doliczone będzie tylko 8% Vat.

wood XL