• Pn – Sob: 8:00 – 20:00
 • + 665 08 78 78
 • info@woja.pl
 • TECHNOLOGIA WYKONAWCZA

  TECHNOLOGIA WYKONAWCZA

  Jastrychy anhydrytowe WOLPLAN® wytwarzamy dopiero na miejscu budowy z komponentów dozowanych mechanicznie z komór podniesionej naczepy transmix. Wodę pobieramy z ujęcia na budowie – ciśnienie co najmniej 2,5 at (zapewnia Inwestor). Precyzyjnym dozowaniem składników oraz procesem wyrabiania, w mieszalniku znajdującym się na naczepie, steruje komputer.  Dzięki temu został wyeliminowany “błąd ludzki”, a mieszanka z której budujemy posadzki za każdym razem zachowuje wysokie parametry zgodne z normami PN-EN 13813 i DIN 18560.

  Przygotowanie mieszanki – wbudowanie

  Przygotowana wylewka jest pompowana bezpośrednio na miejsce wbudowania. Posadzkarze mają odpowiednią ilość czasu na dokładne położenie i wypoziomowanie wylewki. Jest to znacznie korzystniejsza sytuacja w porównaniu do wylewki anhydrytowej transportowanej z betoniarni w tzw. gruszkach.

  Dokładna ilość wylewki

  Masa wylewki jest wytwarzana w ilości dokładnie takiej, jaka jest niezbędna do uzyskania żądanej grubości wylewki. Klient otrzymuje wydruk komputerowy informujący o ilości zużytej mieszanki.

  Wydajność technologiczna

  Wydajnośc technologiczna systemu wytwarzającego płynny jastrych wynosi 8m³/h. Możliwość podania gotowej masy na wysokość 30 piętra lub odległość 140m. Podczas jednej dostawy można wypompować 11m³ płynnego jastrychu.