WOJA U2 – podłoga winylowa

System WOJA U2

Woja U2, to oferta wykonania gotowej podłogi w komplecie: posadzka z samorozlewnego i samopoziomującego jastrychu anhydrytowego plus podłoga winylowa. Nasza usługa jest atrakcyjna cenowo, w porównaniu do tradycyjnego wykonywania takich podłóg. Poniżej porównanie.

WOJA U2

  1. Wykonanie podkładu z jastrychu anhydrytowego Wolplan Geneo®
  2. Montaż podłogi winylowej z materiałem: panele winylowe, płytki winylowe (8% VAT za materiał do mieszkań i domów do 300m2)

TRADYCYJNE WYKONAWSTWO

  1. Wykonanie podkładu betonowego lub cementowego (z miksokreta)
  2. Wyrównanie powierzchni cienkowarstwową wylewką samopoziomującą
  3. Montaż podłogi winylowej

Równość powierzchniowa podkladu

Równość powierzchniową gotowych posadzek uzyskujemy dzięki temu, że w wylewkach anhydrytowych podczas wiązania nie występuje skurcz typowy dla wylewek cementowych, czy betonowych. Równie ważne są właściwości samorozlewne i samopoziomujące wylewki anhydrytowej Wolplan Geneo® oraz nasze wieloletnie doświadczenie.

Dzięki równości powierzchniowej posadzki wylanej za pierwszym razem nie musimy jej wyrównywać kolejną samopoziomującą wylewką. Stąd mniejsze koszty, pomimo zastosowania lepszych i trochę droższych matriałów.  Dodatkowym atutem naszej oferty jest brak konieczności wykonywania dylatacji podziałowych.

Woja U2:  WYLEWKA + PODŁOGA

W komplecie taniej!

Pierwszy etap – posadzka/podkład

Podkłady pod podłogi winylowe wykonujemy z jastrychu anhydrytowego Wolplan Geneo®. Rodzaj posadzki dostosowujemy do potrzeb:

Podkład pływający (grubość ≥ 35mm) wbudowujemy na warstwie izolacji termicznej i folii PE, lub na folii PE (izolacja przeciwwilgociowa) w przypadku, gdy nie ma potrzeby izolować termicznie i akustycznie podkładu. Ten rodzaj podkładu najczęściej jest wybierany przez inwestorów wznoszących budynki mieszkalne lub użyteczności publicznej z ogrzewaniem punktowym (kaloryferami), ściennym, sufitowym, powietrznym, itp.

Podkład grzewczy (grubość ≥ 30mm ponad elementem grzewczym). W przypadku instalowania nowoczesnych systemów sterowania temperaturą warto dowiedzieć się więcej, jaka powinna być grubość wylewki na ogrzewaniu podłogowym.

Podkład zespolony (grubość ≥ 20mm) wylewamy bezpośrednio na podłożu mineralnym. Wybierają go klienci którzy chcą wyrównać podłoże, przy czym planują wbudować wylewkę o grubości nie mniejszej niż 20mm.®

Drugi etap – podłoga winylowa

Montujemy podłogi winylowe marki Wineo w domach prywatnych, w budynkach komercyjnych oraz w budynkach będących siedzibami instytucji.
Panele i płytki winylowe Wineo, to podłogi bardzo dobrej jakości. Producent, dla zastosowań domowych, udziela od 15 do 25 lat gwarancji. To dużo w porównaniu z innymi podłogami winylowymi dostępnymi na rynku. Budowa paneli, w tym grubość warstwy użytkowej od 0,3mm do 0,55mm wpływa na ich trwałość, określa klasę użyteczności, ale także kształtuje cenę.
Podłogi winylowe Wineo nie zawierają ftalanów. Co więcej powierzchnia paneli i płytek została uszlachetniona warstwą poliuretanową, która ułatwia utrzymanie gotowej podłogi w czystości.
Naszym klientom polecamy 74 dekorów w optyce drewna, 29 dekorów w optyce kamienia, betonu lub płytek ceramicznych oraz 8 dekorów jednokolorowych.

Każdy dekor może być montowany na klej (grubość od 2 do 2,5mm) lub na klik (od 4,5 do 5mm). Podłoga montowana na klej jest bardziej wytrzymała i lepiej przewodzi ciepło. Aczkolwiek montaż na klik jest zdecydowanie łatwiejszy.

Mobilna wzorcownia

Jesteśmy na budowach przed i w trakcie wykonywania podkładów pod wierzchnią warstwę podłogi zawsze z próbkami wszystkich dekorów. Chętnie je zaprezentujemy. Wystarczy skontaktować się z nami i zamówić prezentację.

Chętnie doradzimy i pomożemy zbudować podłogę dostosowaną do potrzeb i funkcji