WOJA BUDOWNICTWO EKOLOGICZE

ul. Chełmska 17/5, 22-234 Urszulin PL
NIP: PL657-17-333-83, REGON 110266610

Telefon: +48 825640805

Kom./Mobile: +48 665087878

E-mail: info@woja.pl

O NAS

WOJA Budownictwo Ekologiczne, to rodzinna firma budowlano-handlowa. Wyróżnia nas ekologiczne podejście do budownictwa. Dla nas człowiek jest w centrum. Poniżej prezentujemy naszą hierarchię ważności zasad budownictwa ekologicznego, wg których pracujemy i które promujemy.

Każdy ma prawo mieszkać w zdrowym domu

Dlatego stosujemy, oferujemy i polecamy materiały oraz technologie, które nie będą miały negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców. Usługi wykonujemy z najwyższą starannością, dbając między innymi o to, aby w budynkach nie było mostków termicznych, które są przyczyną rozwoju grzybów, które z kolei uwalniają bardzo szkodliwe mykotoksyny (substancje rakotwórcze i mutagenne).

Razem budujemy domy, które są coraz bardziej przyjazne dla środowiska

Dostarczamy materiały, świadczymy usługi i dzielimy się wiedzą. Czasem niewielkie technologiczne ulepszenia, zastosowane w procesie budowania domu, mogą przynieść wymierne korzyści w zakresie mniejszej emisji dwutlenku węgla oraz mniejszych wydatków na ogrzewanie.

Propagujemy stosowanie materiałów budowlanych wytwarzanych z surowców odnawialnych

Materiały budowlane produkowane z wykorzystaniem produktów ubocznych, odpadów przemysłowych lub komunalnych, polecamy tylko wówczas, jeśli ich stosowanie nie jest sprzeczne z punktem pierwszym.

Skontaktuj się z nami

[honeypot pulapkanaboty]