Zapraszamy serdecznie na szkolenie

Baumit

30 maja 2023 r., godz. 10.00, Jakubowice Konińskie koło Lublina

W programie:

Organizatorzy: WOJA Budownictwo Ekologiczne | Baumit Sp. z o.o.

wylewki samopoziomujące Baumit

Rezerwacja miejsc: Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisania się. Aby dokonać rezerwacji, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Możesz wysłać wiadomość na adres info@woja.pl. W treści wiadomości podaj imię i nazwisko uczestnika szkolenia, nr telefonu, adres e-mail, ewentualnie nazwę firmy i numer NIP.

Zgłoszenie na szkolenie Baumit

Wykonywanie Wylewki Samopoziomującej Baumit Nivello
Nowoczesne Jonizujące Gładzie i Farby

Czego się nauczysz na szkoleniu?

Podczas praktycznego szkolenia z wykonywania wylewek samopoziomujących będziesz miał okazję zdobyć wiedzę i umiejętności związane z wykonywaniem wylewek Baumit Nivello. Dowiesz się, jak za pomocą profesjonalnych wylewek Baumit Nivello wyrównywać podłoża o znacznych różnicach wymiarowych? Jak niwelować różnice wysokości w przypadku remontów podłóg? Jak przygotować odpowiedni podkład pod płytki w dużych rozmiarach czy pod gładkie wykładziny podłogowe, jak PVC, linoleum, wymagające gładkości w stopniu, jakiego nie da się  standardowo osiągnąć przy zastosowaniu jastrychów? Jakie są ich właściwości robocze i zastosowania?

Poznasz nowości  w branży materiałów budowlanych i wykończeniowych jakimi są „funkcjonalne” materiały budowlane czyli jonizujące gładzie i farby, a także jaki mają wpływ na wewnętrzny mikroklimat domu.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest skierowane zarówno do profesjonalistów budowlanych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności, jak i do osób wykonujących prace remontowe we własnym domu. Niezależnie od Twojego doświadczenia w tej dziedzinie, szkolenie dostosowane jest do różnych poziomów zaawansowania.

Korzyści z uczestnictwa: