Niskoemisyjny system do płytek, do zdrowego domu

Od: 370,97  brutto, 301,60  netto

Produkt Ilość

Grunt

Klej

Promocja - START SEZONU - do 31.05.2021

Bezpieczny dla przyszłych użytkowników podłogi - certyfikat EMICODE EC1 PLUS

Mrozoodporny, wydajny i elastyczny klej do płytek, gresu, mozaiki szklanej i porcelanowej.

87,33  brutto, 71,00  netto /szt.

Fuga

 

Wyświetlane na urządzeniach końcowych kolory fugi mogą się różnić od kolorów rzeczywistych. Prawidłowe wyświetlanie kolorów zależy od ustawień (kalibracji) urządzeń końcowych.

Opis

Niskoemisyjny system do płytek, do zdrowego domu

składa się z:

  • koncentratu gruntującego ARDEX P52,
  • kleju do płytek ARDEX X7G,
  • fugi ARDEX G10 w siedemnastu kolorach.

Dobry klej, grunt i fuga do płytek na ogrzewanie podłogowe

Elastyczny klej ARDEX X7G to dobry klej do płytek na ogrzewanie pdłogowe. Przejmuje naprężenia zwiazane z pracą podłoża spowodowaną zmianami temperatury. Jest wydajny i łatwo rozprowadza się po podłożu.

Jednakże dla budujących swoje własne domy znacznie ważniejsza jest wysoka jakość ekologiczna, czyli niskoemisyjność. Dzieki niej przez kolejne lata nie będzie dochodzić do odgazowywania szkodliwych LZO z kleju, gruntu i fugi. Dlatego, że w materiałach niskoemisyjnych ARDEX takich szkodliwych emitorów po prostu nie ma. Potwierdzają to certyfikaty EMICODE EC1 plus oraz Blauer Engel, a także systematyczne badania materiałów przez niezależne labolatoria.

Klej do płytek ogrzewanie podłogowe

Wybór niskoemisyjnych gruntów, klejów i fug, ze względów zdrowotnych, jest jeszcze bardziej ważny w przypadku, gdy stosujemy grunty, kleje, fugi na ogrzewanie podłogowe. Z tego względu, że prężność szkodliwych par wzrasta wraz ze wzrostem temperatury warstw podłogi wywołanym przez ogrzewanie podłogowe.

Innymi słowy. Warstwy podłogi, które pełnią rolę grzejnika, nie powinny zawierać niskiej jakości związków chemicznych, w tym absolutnie nie powinny zawierać rozpuszczalników.

Klej do płytek na posadzki anhydrytowe

Klej do płytek ARDEX X7G na bazie cementu można stosować na posadzki anhydrytowe, pod warunkiem, że przed okładzinowaniem zostanie wykonany mostek szczepny za pomocą koncentratu gruntujacego ARDEX P52.

S – jak Systemowe rozwiązania

Korzystając z niskoemisyjnego systemu do płytek, możemy miec pewność, że producent przebadał w swoich labolatoriach dopasowanie materiałów wchodzących w skład systemu.

Zielona logistyka

Zamawiaj materiały jednego producenta i korzystaj  z darmowej dostawy.

 

Dodatkowe informacje

Grunt

Waga 20 kg
WAGA

20kg, 5kg

Klej

Waga 25.0 kg

Fuga

Waga 5.0 kg
Kolor fugi

Antracyt, Bahama beż, Bali brąz, Bazalt, Biały, Cementowoszary, Ciemny brąz, Jaśmin, Jasnoszary, Jurajski beż, Kamiennoszary, Pergamon, Piaskowoszary, Piaskowy, Srebrnoszary, Szary, Szary brąz

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.