posadzki samopoziomujące WYKONANIE wynajem maszyny bms


Wykonujemy posadzki samopoziomujące Weber, Baumit, Ardex z wykorzystaniem wydajnej maszyny. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy z firmami z branży, w tym wynajem maszyny do wylewek. Natomiast budującym lub remontującym swoje własne domy polecamy energooszczędny i bezpieczny dla zdrowia pakiet podłogowy WWP.

wykonanie posadzki samopoziomujące

Posadzki samopoziomujące maszyną – dlaczego warto?

agregat do wylewek wynajem, wykonanie wylewki samopoziomującej cena

Agregat/maszyna do wylewek płynnych – wynajem 


Nie działamy jak typowa wypożyczalnia. Maszynę przyprowadzamy maszynę na budowę. Przywozimy także komplet narzędzi ułatwiających wykonanie wylewki. Oczywiście, wtedy gdy zamawiający wyrazi taka wolę. Dostarczamy na budowę materiał: grunt, wylewkę samopoziomującą itd. Służymy doradztwem bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu wylewek. 

Posadzka samopoziomująca – wykonanie maszynowe


Maszyna BMS do wylewek płynnych posiada dwa zbiorniki. Jeden do właściwego mieszania, a drugi do pompowania i mieszania wtórnego, aby zapobiec osiadaniu cięższego kruszywa. Dodatkowo maszyna jest wyposażona w elektroniczny zawór wody. Dzięki temu ilość wody jest każdorazowo odmierzana precyzyjnie. Po dodaniu porcji suchej zaprawy do wody następuje wymieszanie składników. Gotowa zaprawa jest przelewana do drugiego zbiornika. Tam następuje krótki spoczynek w przypadku wylewek ze spoiwem cementowym. Dalej krótkie mieszanie i pompowanie. W przypadku wylewek na bazie spoiwa anhydrytowego wytworzona masa jest od razu pompowana na miejsce aplikacji.

Maszyna BMS jest przystosowana do wytwarzania wylewek zgodnie z zalecanym przez producentów procesem technologicznym i pod tym względem maszyna zdecydowanie przewyższa agregaty tynkarskie.

Konsystencja wytwarzanej zaprawy jest niezmienna od początku do końca robót. To z kolei przekłada się na parametry posadzki samopoziomującej. Badanie rozpływu wykonujemy na początku prac i jest ono wystarczające dla danej partii materiału.

Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy powierzchnię pod każdą okładzinę. Doradzimy jaką wylewkę wybrać.  Przygotujemy indywidualną wycenę.