Dachy płaskie - wykonawcy czy wykonawca?

Specjalizujemy się w wykonywaniu warstw spadkowych na dachach płaskich z wylewki styropianowej Wolplan ST. Wykonujemy także płaskie dachy kompleksowo, czyli ocieplenie dachu płaskiego, paraizolację i hydroizolację dachu płaskiego, odwodnienie i obróbki blacharskie dachu płaskiego. 

Lublin, Warszawa, Rzeszów, Siedlce, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Chełm, Zamość, Tarnów

wylewanie styrobetonu Wolplanaetonu

Często budują dachy płaskie wykonawcy specjalizujący się w wymienionych wyżej robotach i do jednego stropodachu potrzeba nieraz kilku brygad. Zarządzanie taką budową, to nie tylko zgranie terminów brygad. Kluczowy jest jest dobór odpowiednich systemów i materiałów o konkretnych własnościach, tak aby wszystkie warstwy dachu współgrały ze sobą, a dach spełniał swoje funkcje przez wiele lat.

Wybierając naszą usługę nie musisz się zastanawiać jaki rodzaj dachu budujesz? Balastowy, zielony, tradycyjny czy odwrócony i jakie materiały oraz systemy do ich wykonania będą odpowiednie? Jak wykonać spadki? Co położyć na płaski dach, jeśli zechcesz w późniejszym czasie zamontować panele fotowoltaiczne? Jak zrobić płaski dach jednospadowy na garażu i dach z wieloma o spadkami i odpływami.

Dobieramy materiały na każdy rodzaj dachu. Wykonujemy dachy płaskie na budynkach wielorodzinnych, jednorodzinnych, przemysłowych, a także na garażach (od 50m2). Te najmniejsze  wykonujemy tylko w sąsiedztwie. Ze względu na rosnące koszty logistyczne. i 

Jak zrobić dach jednospadowy na garażu z tarasem i pod panele fotowoltaiczne czyli

Czyli dachy użytkowe

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dddddddddd

Ocieplanie, równanie chudziaka i stropu

Styrobeton zamiast styropianu najwięcej korzyści przynosi w przypadku, gdy czeka nas równanie chudziaka, skrycie instalacji wodnych, elektrycznych i rekuperacji. Układanie styropianu na nierównym chudziaku i stropie jest bardzo pracochłonne, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na starannym wykonawstwie. Płyty styropianu układane na nierównościach, pomimo klejenia, „klawiszują” i często nie przylegają dokładnie do podłoża, tworząc pustki. Te pustki należałoby likwidować, ponieważ pozostawione mogą być przyczyną pękania podkładów podłogowych.

Co zyskujemy wykonując posadzki styrobetonowe na nierównym chudziaku i stropie?

  1. Brak pustek w warstwie termoizolacyjnej, czyli brak czynnika powodującego pękanie podkładów podłogowych.
  2. Eliminacja mostków termicznych. Płynna masa dobrze wypełnia szczeliny i otula rury. Związany styrobeton tworzy jedną, zwartą płytę.
  3. Krótki czas realizacji.
  4. Wyrównanie i wypoziomowanie chudziaka styrobetonem jest tańsze niż równanie chudziaka wylewką anhydrytową. Z kolei równy podkład grzewczy będzie pracował równomiernie oraz będzie potrzebował mniej energii na rozgrzanie i podtrzymanie ciepła.