Łączymy na podłodze
beton i panele
beton dekoracyjny ekologiczne panele podłogowe

Beton dekoracyjny na ścianę i podłogę w zdrowym domu

Beton dekoracyjny na ścianę i podłogę PANDOMO® wyróżnia się wysoką jakością ekologiczną. Producent zadbał o zdrowie wykonawców i użytkowników, czyli o niską emisję LZO z dodatków polimerowych oraz o neutralizację chromu VI w cemencie, który jest głównym składnikiem betonu ozdobnego PANDOMO®.

Kolory – prawie biały inspirowaney piaskiem, aż po niemal czarny. Wykończenie matowe lub połyskiem. Faktura, od delikatnej, miękkiej, po szorstką, do wnętrz surowych, industrialnych, to nieskończenie wiele możliwości kreatywnej dekoracji wnętrz domów i budynków użyteczności publicznej.

Beton ozdobny na ścianę i podłogę – kolory, wybrane struktury i zastosowania

Beton ozdobny PANDOMO w kolorze 7/3.1 jest barwiony w masie. Pozostałe 20 poglądowych kolorów można otrzymać wg receptur producenta. Są to 2 odcienie betonu oraz kolory inspirowane naturą: piaskiem, kamieniem, oceanem, ziemią, granitem i kolorami kwiatów.  To nie wszystko. Barwniki można mieszać, a w przypadku ścian nakładać warstwy w różnych odcieniach.

WIZUALIZACJA KOLORÓW, WYBRANYCH FAKTUR I ZASTOSOWAŃ

Kolory i faktury wyświetlane na monitorze mają charakter orientacyjny i mogą różnić się od rzeczywistych

BETON DEKORACYJNY NA PODŁOGĘ

Beton dekoracyjny na podłogę połączony z deską drewnianą, to ostatnio coraz bardziej pożądany sposób wykończenia podłogi. Jednakże łączenie tak różnych materiałów na podłodze przysparza sporo technologicznych problemów. Szczególnie w przypadku ogrzewania podłogowego. Drewno znacznie słabiej przewodzi ciepło, dlatego pod drewnem podkład grzewczy powinien mieć wyższą temperaturę. To skolei stwarza konieczność układania osobnych pętli grzewczych. Dodatkowo wykonania dylatacji podkładu między pętlami. Ponadto deska i parkiet są grubsze, niż warstwa betonu dekoracyjnego, a to wymusza wykonanie podkładu o różnych poziomach. Po to tylko, żeby poziom gotowej podłogi był równy.

Beton ozdobny na podłogę łączony z panelami

Beton ozdobny na podłogę PANDOMO® i ekologiczne panele podłogowe Wineo Purline są o wiele łatwiejszym połączeniem do wykonania, a efekt dekoracyjny jest zbliżony. Mikrocement na podłogę i panele ekologiczne praktycznie mają taką samą grubość oraz równie dobrze pobierają i oddają ciepło. Dlatego nie trzeba w sposób specjalny przygotowywać podkładu. Ważne jest tylko to, żeby był wytrzymały i równy. Oprócz tego zarówno beton, jak i panele wyróżniają się wysoką jakością ekologiczną.

Kładziemy beton dekoracyjny na różne podkłady: anhydrytowe, cementowe oraz betonowe.

cena położenia betonu dekoracyjnego wraz z materiałem
Po uzgodnieniu szczegółów wstępną wycenę wyślemy na podany w formularzu e-mail.

Świadczymy usługi w całej Polsce. Województwo lubelskie bez minimum logistycznego. W pozostałych województwach, z powodu wyższych kosztów logistycznych, minimum logistyczne wynosi 100m2.

    Czy powierzchnia, na której będzie kładziony beton jest równa?

    *Powierzchnia do położenia betonu dekoracyjnego w m2.

    * Pole wymagane

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu złożenia oferty / realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce prywatności.